Wypiszemy Cię z wyzwania.
Czy wyzwanie jest dla Ciebie za trudne? A może za łatwe? A może nie potrzebujesz wyzwań, żeby codziennie mówić po angielsku? Proszę Cię o jedną minutkę i odpisanie na maila z wyzwaniem, co jest Twoim głównym powodem rezygnacji – dziękuję.
Będą kolejne wyzwania! 🙂
Twoja odpowiedź na pewno przyczyni się do lepszej komunikacji wyzwania i tego, co się w nim znajduje 🙂
Wszystkiego dobrego,
Marta i Kasia
